Kanser tedavisi gören Bahar Öztan entübe mi edildi? ‘Gamzeli güzel’in sağlık durumu

Yeşilçam’a ‘Gamzeli Güzel’ olarak damga vuran Bahar Öztan, uzun süredir sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor. 61 yaşındaki oyuncunun, daha önce üç kez yendiği kansere geçtiğimiz yıl yeniden yakalandığı ortaya çıkmıştı.

Kolon kanseri teşhisi konan Bahar Öztan’ın tedavisi devam ediyor. Son olarak yoğun bakıma kaldırıldığı ve entübe edildiğine dair iddialarla gündeme gelen oyuncunun sağlık durumu merak konusu oldu.

STANDART TEDAVİSİ SÜRÜYOR

Kemal Sunal, Cüneyt Arkın ve Kadir İnanır gibi Yeşilçam efsaneleriyle kamera karşısına geçen Bahar Öztan’ın, yoğun bakım ve entübe iddialarının doğru olmadığı, hastanede standart tedavisinin devam ettiği belirtildi.

“DUALARINIZA İHTİYACIM VAR”

Bahar Öztan, geçtiğimiz ekim ayında sağlık durumuna dair sosyal medya hesabından açıklama yapmıştı: İstanbul’a hastaneye geldim. Kıymetli hocalarımın kararı önümüzdeki hafta ameliyat olacağım yönünde. Her zamanki gibi dualarınıza ve sevginize ihtiyacım var.

1962 yılında dünyaya gelen Bahar Öztan, 1972’de Osman Seden imzayı ‘Mahkum’ filmi ile sinemaya adım attı. 1980’de rol aldığı ‘Şaşkın Milyoner’ ile şöhreti yakaladı. 2000’lerin başında ABD’ye gidip bir süre Miami’de yaşayan oyuncu, altı yıl sonra tekrar Türkiye’ye döndü.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x